Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych Regionu Płockiego, 09 - 402 Płock, Plac Dąbrowskiego 1, www.oipip.org.pl Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Godziny urzędowania

Poniedziałek
7.00 - 15.00
 
Wtorek
9.00 - 17.00
 
Środa - Piątek
7.00 - 15.00
 
 

Pomoc prawna

Okręgowy Rzecznik Odpowiedzialności Zawodowej, pierwszy i trzeci wtorek w godz. 15.00 - 16.00, natomiast Przewodnicząca OSPiP w drugi wtorek miesiąca między 15.00 - 17.00.

Ponadto po uprzednim umówieniu telefonicznym (+48 24 264 48 33) za pośrednictwem biura OIPiP RP, można skorzystać z porady Radcy Prawnego.
 

Składki

Na podstawie art. 11 ust. 4 ustawy o samorządzie pielęgniarek i położnych z dnia 01 lipca 2011 r. (Dz. U. Nr 174 poz. 1038) pielęgniarki i położne obowiązane są regularnie opłacać składkę członkowską na rzecz samorządu.
Wysokości składek
 

Obszar działania Okręgowej Izby Pielęgniarek i Położnych RP

Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych Regionu Płockiego obejmuje swoim działaniem powiat gostyniński, płocki i sierpecki.

W styczniu 2017 roku rusza kolejny Ogólnopolski Projekt Edukacji Społecznej SED 2017, a towarzyszyć mu będzie motto: Dla każdego kto uważa, że dla cukrzycy nie istnieje.
Zainicjują go dwa wydarzenia:

  • I Kongres Edukacji Diabetologicznej 17 - 18.01.2017r.
  • III Konferencja Innowacje w Edukacji Diabetologicznej 18 - 19.01.2017r.

Zapraszamy na nie osoby zainteresowane edukacją diabetologiczną z całej Polski. Gremia lekarzy, pielęgniarek, położnych, dietetyków, psychologów, którzy  od wielu lat specjalizują się w pracy z osobami chorymi na cukrzycę, starają się im zapewnić pełność i ciągłość postępowania terapeutycznego. Wiemy, że jednym z nierozerwalnych ogniw terapii jest edukacja pacjenta, służąca wspieraniu go w samodzielnym postępowaniu z cukrzycą i pozwalająca na odpowiedni komfort życia z chorobą. Potrzebujemy wciąż nowych rozwiązań edukacyjnych do pracy z chorymi, ich rodzinami, środowiskiem społecznym czy zawodowym. I Kongres Edukacji Diabetologicznej stanie się też płaszczyzną wymiany doświadczeń, ale przede wszystkim miejscem pozyskania praktycznej wiedzy o cukrzycy, doskonalenia metod edukacji i zapoznania się z przykładami nowatorskich rozwiązań w tym zakresie.
Stowarzyszenie Edukacji Diabetologicznej, we współpracy z partnerami, zainicjowało wiele różnorakich działań popularyzujących wpływ skutecznej edukacji na jakość życia pacjenta i osiąganie celów terapeutycznych, jak również działania zmierzające do prawnego usankcjonowania i umieszczenia edukacji diabetologicznej w puli świadczeń gwarantowanych. SED złożyło w Ministerstwie Zdrowia Kartę Problemu Zdrowotnego z propozycją sposobu refundowania edukacji diabetologicznej, czego w obecnej chwili nie znajdziemy w systemie ochrony zdrowia.
Powinniśmy dążyć, aby przy Okręgowych Izbach Pielęgniarek i Położnych powstawały zespoły do spraw pielęgniarstwa diabetologicznego, co pozwoli wzmocnić pozycję pielęgniarek i położnych zaangażowanych w pracę z pacjentami diabetologicznymi i ich otoczeniem.
Zapraszamy na I Kongres Edukacji Diabetologicznej i III Konferencję Innowacje w Edukacji Diabetologicznej – wspólnie możemy wypracować naprawdę dobry model edukacji w Polsce.

Rejestracja...

Załączniki:
Pobierz plik (13122016.docx)13122016.docx[Zaproszenie.]
Partnerzy

Administratorem danych osobowych jest Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych Regionu Płockiego z siedzibą w Płocku, Plac Dąbrowskiego 1, 09-402 Płock. Kontakt z Administratorem jest możliwy pisemnie na adres Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych Regionu Płockiego, Plac Dąbrowskiego 1, 09-402 Płock.

OIPIP RP wyznaczyła Inspektora Ochrony Danych (IOD). Funkcję Inspektora Ochrony Danych pełni Marlena Leszczyńska. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych, w każdej sprawie dotyczącej przetwarzania Państwa danych osobowych przez OIPIP RP, możliwy jest poprzez e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..